ZAUJÍMAVOSTI

 

 

 

 

 

 Holotropní dýchání ve vodě 

 Holotropic breathwork in water - Holos 

 
 

Túto techniku holotropného dýchania som podstúpila i ja sama (Simona-Tantra Egypt). Nakoľko som bývalá plavkyňa, k tejto technike som sa dostala úplne náhodou a to na jednom z majstrovstiev veteraniády v plávaní, v zahraničí. Môžem len vrelo odporúčať

 

Simona

 

 

 Intim s Heidi Janků: 

 Vědomé milování a vědomý dotek, 

 Denisa a RicharD 

 

 

 

Práce s tělem a vědomým dotekem pozitivně ovlivňuje nejen intimitu, ale všechny oblasti našeho života - zdraví, duševní pohodu, kvalitu vztahů i charakter našeho každodenního prožívání. Tato práce vede k prohloubení sebeuvědomění a cítění, podněcuje k hledání nových cest a života plného radosti.

 

 

 

 Ján Hnízdil 

 Ako sa nestať pacientom 

 

 

   Martin Vrabko   

   Master Lover Official Trailer   

 

Naučte sa Tantru priamo z vašej spálne - Master Lover Online Course. Predstavte si pocit plného života. Vyskúšajte všetko s otvoreným srdcom a všetkými zmyslami. Ponorte sa do zmyslových pôžitkov a úchvatných orgazmov. Cítite svoju božskú silu vyžarujúcu od každej vašej bunky. Od rozpútavania vašej extatickej energie k rozširovaniu vášho vedomia. Tantra môže túto víziu splniť pre vás.

 

 

https://vimeo.com/248322691?ref=fb-share

 

 
 
 
  •  Amit Goswami, Phd. 

  •  Ako nám kvantový svetový pohľad dáva 

  •  odpovede na večné a súčasné otázky 

  1. Holistická neredukovateľnosť : Živá bunka a mozog, ktoré vytvárajú zjavné reprezentácie vedomia v priestore a čase, obsahujú neredukovateľné celky označované ako "zamotaná (alebo kruhová) hierarchia." Vedomie sa identifikuje s týmito systémami, pričom mení ich možnosť na aktuálnosť. Výsledkom toho je, že tieto systémy majú sebapoznanie "života" oddelené od prostredia a "subjektu" oddelene od objektov. Týmto spôsobom tento aspekt kvantového svetonázoru poskytuje základ pre pochopenie biológie - vedy o živote a psychológie - vedy o našom sebe a jeho skúsenostiach.

 

 

 Sexualita a vedomé milovanie, 

 Lucie Sitářová, Martin Plas 

 

Díky metodám Sexological Bodyworku, které teď předáváme dál jako průvodci a učitelé, jsme se sami naučili v našem vlastním vztahu růst, vzájemně se jeden druhému otevírat a rozšiřovat sexuální i duševní prožitky...

 

...https://intimnisplynuti.cz/