Najšialenejšie afrodiziakum z celého sveta

03.01.2015 22:32

 

Niet pochýb o tom, že ľudia už od pradávna vyhľadávali rôzne podporné látky (afrodiziaká), pôsobiace na myseľ a väčšie sexuálne chúťky. Ako existujú bežné a ľahko dostupné podporné látky (napríklad koreniny, víno, zelenina, čokoláda), sú i čudnejšie, zvláštnejšie a ťažšie dostupné.


 

...Odhaľte so mnou tie, ktorým sa väčšina partnerských dvojíc vyhne, pretože sú to tie najšialenejšie afrodiziaká a pochádzajú z celého sveta... 

 


Vysušený penis krokodíla, chvosty jašteríc

 

V starovekom Egypte verili v tento druh afrodiziaka - v silu vysušeného krokodílieho penisu. Ak ho nemali, nepohrdli ani chvostom z rôznych druhov jašteríc.

 

 

Vrabec ako svätý vták

 

Už grécka bohyňa Afrodita sa spoliehala na vrabca vo svojich rukách, pretože vrabec bol považovaný za sväté zviera. Zvykom bolo jedávať práve mozgy týchto vtákov. Ľudia verili, že práve toto navodí väčšie sexuálne vzrušenie a utešenie...


 

 

Roh nosorožca, jelenie parohy

 

V Afrike až dodnes veria skôr pomletému rohu nosorožca. Žiaľ i napriek zisteniu, že tento druh afrodiziaka je výmyslom domorodcov, stále veľa týchto zvierat prichádza dodnes o život. Roh nosorožca žiadne zázračné látky neobsahuje. Ako náhradu za roh nosorožca je možné použiť pomleté a vysušené jelenie parohy. Ak by ste nemali parohy, postačia pohlavné orgány jeleňa, ktoré sa získavajú práve počas ruje.

 


Ryba Fugu alebo plutva žraloka

 

Ryby patria až dodnes k veľmi vyhladávaným a účinným druhom podporných látok na lepší sex.  Dodávajú telu vápnik, jód a železo. Pre zvýšenie sexuálnej chute sú priam ako stvorené.

Ryba Fugu (smrteľne jedovatá) - na prvý pohľad veľmi obyčajná ryba, avšak už sa na nej popálilo niekoľko sexuálne chtivých nadšencov. Pred samotnou konzumáciou je potrebné ju vhodne upraviť, aby ste neprišli o život a vaše libido zažilo znovuzrodenie. Oveľa bezpečnejšia je plutva zo žraloka - patrí k vychýreným afrodiziakám.


 

Tak čo, dáte do hry pre pár minút vášne hoc aj celý život?

 

 

 

 

Had Kobra

 

A čo odporučiť na záver tohto zoznamu najšialenejších podporných látok? Nesmie chýbať ani had Kobra.

Že vraj ide o výbornéchutné a účinné afrodiziakum.


 

Kobrie mäso a krv sú pokladané za prostriedky, ktoré sú schopné podporiť tie najväčšie vášne.

V niektorých častiach Ázie sa tieto druhy hadov chovajú práve na účel zvýšenia libida.


 


 

Čo si myslíte vy práve o týchto podporných látkach? Trúfate si aj na takéto afrodiziakum? Alebo máte iný druh podpornej látky, ktorý u vás boduje viac?