☆ UN-BOUND / NESPÚTANÁ TANTRA 

 

 

" ... Každý z nás máme, alebo sme kedysi dávno mali tajné vzrušujúce erotické sny, aké by to bolo keby ... "

 

 

 

Vzrušovalo nás pozerať sa na napínavé scény vo filme, keď jeden človek bol zbavený možnosti pohybu, bol pripútaný, úplne oddaný, mohol len bezmocne prizerať alebo ani to nie - len napäto očakávať, čo sa s ním bude diať. Toto samo o sebe je vysoko vzrušujúca predstava ak pridáme k tomu fakt, že v moci Vás má krásna žena, ktorá ovláda kúzlo tantrickéj masáže telom, je to ako splnenie najfantastickejších túžob a prianí. 

 

Celý náš život je plný protikladov. Ako existuje deň a noc, biela a čierna, láska aj nenávisť, tak sa bežne v živote stretávame so submisivitou a dominanciou. Dokonca je pre mnohých z nás vítanou súčasťou a korením života a osobných vzťahov

 

 

 

   ...Táto masáž môže byť pre niekoho spestrením, experimentom.   

          Pre niekoho je zárukou nástupu gradácie či vzrušenia a          

 pre niekoho dokonca uvoľnením blokov z napätia v práci alebo bežnom živote. 

 

 

 

Tu môžeme prestať hrať nacvičené role, odložiť masky žiadané spoločnosťou, byť taký, aký sme, bez akéhokoľvek posudzovania a hanby. Každý z nás je úžasný originál, relaxuje inak a toto môže byť spôsob, ako vypustiť napätievyčistiť hlavunabiť telo energiou a radosťou zo života. V každom prípade je to okusenie a prežitie nových pocitov, ktoré nie sú úplne bežné. 

 

 

Používanie špecifických pomôcokzamedzenie pohybu a zaviazanie očí umocní maximálne všetky prežitky. Automaticky sa zapoja ďalšie zmysly, pozornosť je úplne sústredená bez akýchkoľvek vonkajších vplyvov na telo, dotyk, intenzitu a prežitok. Dochádza k uvoľňovaniu adrenalínu do krvi, čo prináša iné pocity, nárast vzrušenia a plné prežívanie prítomného okamihu. Tento efekt ťažko dosiahneme pri akéjkoľvek inej masáži.

 

 

 

   Pravidlá a hranice UN-BOUND TANTRA MASÁŽE:   

 

Masáž prebieha podľa toho na čom sa s Vami vopred dohovorím a nedeje sa s Vami nič proti Vašej vôli. Nepoužívam žiadne techniky spadajúce do tvrdého BDSM, ani sa tu nevykonávajú žiadne priame sexuálne praktiky. Prvky BDSM tu používam ľahkou formou a celá masáž je vykonávaná v tantrickom duchu.

 

   Ak zistíte, že toto nie je pre Vás to pravé, posunie sa masáž do roviny   

klasickej Tantra masáže.

  

 

 

 

BDSM: Štyri písmená bolesti aj sexuálnej rozkoše!

 

Podľa prieskumov je 80 % prívržencov BDSM nadpriemerne inteligentných a vysokoškolsky vzdelaných.

(článok prevzatý z adam.sk)